top of page

mehar hijab Group

Public·239 members

[[[ASTĂZI=]###]] Universitatea Craiova vs Petrolul în direct 2022 19 decembrie 2023

Universitatea Craiova vs Petrolul Ploiesti live score (and video online live stream) starts on 2023/12/19 at 07:30:00 UTC time in Liga I. Here on ...

FCU 1948 Craiova vs FC Petrolul Ploieşti rezultate live FCU 1948 Craiova FC Petrolul Ploieşti rezultate live (video transmisiune în direct) începe in data de 19 dec. 2023 la ora 15:30 pe Stadionul Ion Oblemenco, ... Zalău vs U Craiova în direct 1 noiembrie 2023 31 oct. 2023 — 2023 — 00 Universitatea Craiova - Petrolul Ploiești Ora 21. 00 FCSB - FC (((SPORT TV##))) Zalău vs Oțelul în direct 2022 26 17 sept. În minutul 70 a venit rândul lui Grozav să înscrie, acesta majorând scorul la 2-0 în favoarea oaspeţilor. Oltenii au avut un penalti transformat de Kurtic, în minutul 74, iar ploieştenii au marcat în minutul 77, prin Grozav, dar după aproape 6 minute de aşteptare a deciziei VAR, golul a fost anulat pentru offside. Petrolul a închis însă tabela în minutul 90+1, prin golul lui Marian Huja, revenit pe teren după aproape un an de absenţă din cauza accidentării. Markovic a șutat de la marginea careului în prelungiri, însă mingea a trimis puțin pe lângă poartă. După pauză, ploieștenii au deschis scorul în minutul 57, prin Musi, care apărut foarte bine la o centrare a lui Dumitriu. Prahovenii au irosit o șansă imensă în minutul 69, când Meijers a scăpat singur spre poartă. Grozav a dublat avantajul Petrolului în minutul 70, cu o execuție superbă, dar Kurtic a redus din diferență în minutul 74, când a transformat penalty-ul obținut de Crețu. Totuși, ploieștenii au închis tabela în prelungiri, prin Huja. Universitatea Craiova - Petrolul 1-3Înaintea acestei partide, ambele echipe au un moral bun. Universitatea Craiova ocupă locul 4 în clasament și are 22 de puncte acumulate în 12 meciuri jucate. Dragoș Bon anunță că Universitatea Craiova se va lupta pentru titluUniversitatea Craiova a marcat 19 goluri în 12 etape, dar Dragoș Bon este nemulțumit. Antrenorul speră ca elevii săi să aibă "apetit de gol" pe Ion Oblemenco. De asemenea, tehnicianul a transmis că Universitatea Craiova se va lupta pentru titlu în acest sezon, chiar dacă oltenii nu sunt printre favoriți în opinia multor oameni din fotbalul românesc. "Știu că suporterii noștri se așteptau să câștigăm fiecare partidă, cu toții ne dorim lucrul acesta. În jurul Universității Craiova s-a creat o imagine care nu este corectă cu ceea ce se întâmplă în clasament. [STREAMING!!] Universitatea Craiova vs Poli Iași în direct 2 acum 3 zile — [STREAMING!!] Universitatea Craiova vs Poli Iași în direct 2022 16 decembrie 2023 1 oct. 2023 — (FOTBAL###) Politehnica Iaşi vs Petrolul în ... Ploieştenii s-au impus cu 3-1 şi sunt pe locul 6 în clasament, cu 19 puncte, iar Universitatea Craiova se află pe 4, cu 22 de puncte. VIDEO | Universitatea Craiova - Petrolul Ploieşti 1-3 (Kurtic 74-penalty / Musi 58, Grozav 70, Huja 90+1), în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay. ro. Echipele de start: Universitatea Craiova: L. Popescu - Fl. Borţa, Screciu, Raul Silva, Ndong - Danciu, Kurtic, Lyes Houri - Roguljic, Markovic, Al. Mitriţă Petrolul: Zima - Dumitriu, Meijers, Papp, P. Justiniano - Doua, T. Seto, S. Hanca - Jair, Grozav, Musi Minutul 90+11: Final de meci! Petrolul se impune cu 3-1. VIDEO | Universitatea Craiova - Petrolul Ploieşti 1-3. ”Lupii galbeni” s-au distrat cu defensiva oltenilormail-share icon Email Petrolul Ploieşti a învins în deplasare, scor 3-1, formaţia Universitatea Craiova, într-un meci din etapa a 13-a a Superligii. După o primă repriză în care Universitatea Craiova a avut mai multe şanse de gol şi a dominat, ploieştenii au început perfect repriza secundă, cu golul lui Muşi, din minutul 57. Oltenii nu au mai pierdut de la începutul lunii septembrie, atunci când cedau clar pe terenul FCSB-ului, scor 0-3. De cealaltă parte, Petrolul se situează pe poziția cu numărul 7, iar trupa din Ploiești are 16 puncte acumulate în 12 meciuri. Formația pregătită de Florin Pîrvu are și ea 4 meciuri fără eșec, astfel că vine în Bănie pentru o victorie, care i-ar duce pe "Lupi" pe un loc de play-off. Universitatea Craiova - Petrolul 1-3. ”Lupii” s-au distrat în 22 oct. 2023 — Petrolul a făcut spectacol în Bănie și a învins-o cu scorul de 3-1 pe Universitatea Craiova, în etapa cu numărul 13 din SuperLiga României. VIDEO | Universitatea Craiova - Petrolul Ploieşti 1-3. ”Lupii 22 oct. 2023 — direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Echipele de start: Universitatea Craiova: L. Popescu - Fl. Borţa, Screciu, Raul Silva, Ndong ... U Craiova 1948 vs FC Petrolul Ploiești A treia victorie consecutivă a formației noastre a venit, vineri seară, la Târgu Jiu, în fața lui FC U Craiova 1948! 1-0, cu golul marcat de către Jair ... Universitatea Craiova - Petrolul Ploiești, Live Video Online 22 oct. 2023 — Universitatea Craiova și Petrolul Ploiești se întâlnesc în etapa 13 din Superliga. Meciul este transmis în direct la TV de posturile Digi ... Universitatea Craiova - Petrolul 1-3. Duel incendiar în Bănie! ”Lupii” au făcut spectacol22. 10. 2023, 20:00 SuperLiga: FCU Craiova - Petrolul, marți, 17:30, DGS 1 SuperLiga: Poli Iași - FCSB, marți, 20:30, DGS 1 Petrolul a făcut spectacol în Bănie și a învins-o cu scorul de 3-1 pe Universitatea Craiova, în etapa cu numărul 13 din SuperLiga României. ”Lupii” s-au distrat în Bănie ”Lupii Galbeni” au început mai bine partida și Musi puteau marca în minutul 4. Oltenii au dat replica în minutul 7, la o lovitură liberă executată de Mitriță. Raul Silva a trimis periculos cu capul câteva minute mai târziu. Mitriță a mai irosit o ocazie în minutul 24, iar Doua a avut și el o ratare importantă în minutul 40. Petrolul și FC U Craiova, amendate drastic după 18 ian. 2023 — Petrolul Ploieşti şi U Craiova 1948 au fost amendate de Comisia de Disciplină din cadrul FRF ca urmare a incidentelor de la meciul direct.